1398/01/11

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛

« یوم الله 12 فروردین، ثبت برگ زريني ديگر بر تارك درخشان و تابناك مجاهدت‌هاي استقلال‌طلبانه و آزاديخواهانه‌ ملت ایران است »

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، ضمن فرا رسیدن یوم الله 12 فرودین( چهلمین سالگرد تثبیت و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران) و تقارن آن با سالروز شهادت جانسوز حضرت امام موسی کاظم (علیه السلام) بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد.

 

« بسـم الله الـرحمن الـرحیـم»

 

"يوم‌الله 12 فروردين"؛  سالروز استقرار و تثبيت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، روز تجلي مشاركت و همدلی واقعي مردم در تعيين سرنوشت خود می‌باشد.

"يوم‌الله 12 فروردين"؛  ثبت برگ زريني ديگر بر تارك درخشان و تابناك مجاهدت‌هاي استقلال‌طلبانه و آزاديخواهانه‌ ملت ایران است .

ملت شجاع، مقتدر و غیور ایران اسلامی با حفظ وحدت حول محور ولایت در امتحانات بزرگ چهاردهه پایداری و به‌ویژه  در سال گذشته ، آگاهی، بصیرت ، ایستادگی و عزم ملی خود را در تحقق شعار بنیادی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» اثبات کرد و با سربلندی و سرافرازی از کوران حوادث سال های اخیر عبور کرد تا نشان دهد همچنان در مسیر تحکیم حکومت الله ثابت‌قدم است.

 حرکت عظیم و سرنوشت‌ساز ملت ایران در راستای اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضور گسترده، انقلابی، آگاهانه وپرمعنا در راهپیمایی های سراسری، عظیم و مردمی  به ویژه  راهپیمایی یوم الله 22 بهمن سال 97 توانست دشمن را در طراحی استراتژی‌های شکست‌خورده خود علیه ایران به فضاحت بکشاند و فصل نوین و بستر تازه‌ای از افتخار و تجارب برجسته و مفید را در" سال رونق توليد" رقم بزند.

اكنون در طلیعۀ  دهه پنجم حيات طيبه‌‌ نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران با عبوري سرافرازانه از چهار دهه گذشته ؛ دوازدهم فروردين امسال را در شرايطي پیش رو داریم كه ملت عزیز ایران، در آغاز سال نو و در کوران حوادث سیل اخیر، همچنان همدلی و وحدت خویش در کمک رسانی به مناطق و مردم آسیب دیده را تجربه کرده و چهلمین سالروز تثبیت و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  را گرامی خواهند داشت تا بدخواهان نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران به خصوص استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای ام الفساد و جنایتکار بدانند نمی توانند مانع عزّتمندی ملّی و پیشرفت و شکوفایی کشور عزیزمان شوند.


خروج