دعوت نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از عموم مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از عموم مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

به گزارش خاورستان، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی به این شرح است:

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از عموم مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.


 
»بسم الله الرحمن الرحیم« 
لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا 
 
بار دیگر در آستانه روز جهانی قدس قرار گرفته ایم؛ روزی که با تدبیر حضرت امام راحل(ره) در حمایت از ملت مظلوم فلسطین پایه گذاری شد و به فضل الهی قدس شریف با تفکر انقلاب اسلامی ایران آزاد خواهد شد.
 
آنچه در شرایط آخرالزمان مورد تاسف می باشد این است که هم قدس و هم حرمین شریفین در اشغال بیگانگان قرار دارند و خداوند در قرآن فرموده که سخت ترین دشمن شما یهود است. این قوم(صهیونیستی ها) همچنان ظالم، خودپرست، مظلوم کش، نژادپرست در طول تاریخ بوده و هستند و  رد پای کثیف آنان در همه جا از مسائل فرهنگی و اجتماعی تا جنگ های بین المللی و ظهور کمونیست و کشته شدن میلیاردها انسان وجود دارد. 
 
در آزمایش بزرگی قرار داریم سکوت برخی از کشورهای عربی درباره مظلومیت فلسطین و مسجد الاقصی لکه ننگی‌ بر مدعیان خادم الحرمین الشرفین است؛ البته هر چه رژیم آل سعود و آل خلیفه چهره سیاه خود را نمایان می کنند از سویی دیگر کشورهای اسلامی با حمایت از جبهه مقاومت اسلامی زمینه سرنگونی اسرائیل غاصب و حامیانش را بیش از هر زمانی سرعت داده‌اند.
 
آنچه در این برهه زمانی از اهمیت مضاعفی برخوردار است نقش پر رنگ جوانان با بصیرت ایرانی و عربی در بیداری ملت‌ها و قطع وابستگی جهان اسلام از سیستم سرطانی استکبار در تمامی مناسبات اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و آموزشی است. 
 
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و روزه دار و ولایتمدار استان خراسان جنوبی، از آحاد جامعه که دل در گرو عزت و سربلندی امت اسلامی دارند؛ دعوت می نمایم با لبیک به ندای تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و ولی امرمسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(حفظه لله) در مراسم راهپیمایی با شکوه و دشمن شکن روز قدس حضور انقلابی یابند.
 
سید علیرضا عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند
هشتم خردادماه 1398

خروج