با صدور بیانیه ای انجام شد؛

دعوت شورای هماهنگی خراسان جنوبی برای حضور مردم در راهپیمایی۲۲بهمن

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در اطلاعیه ای برای حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

دعوت شورای هماهنگی خراسان جنوبی برای حضور مردم در راهپیمایی۲۲بهمن


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در اطلاعیه ای برای حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

 شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با عرض تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و درآستانۀ یوم الله ۲۲ بهمن، ضمن دعوت از مردم استان جهت شرکت گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، اطلاعیه‌ای بدین شرح صادر کرد:

اندیشۀ قرآنی، عاشورایی حضرت امام خمینی (ره) زمینه‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی و به ثمر نشستن مبارزه طولانی مدت ملت ایران شد و پایه‌های حکومت استکبار جهانی و شاهان مستبد و خودفروخته را لرزاند.

انقلاب اسلامی ایران موهبتی الهی بود که با هدایت‌های پیامبرگونه حضرت امام خمینی (ره) و خون پاک هزاران شهید گرانقدر به ثمر رسید و عزت، پیشرفت، اقتدار، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای مردم ایران به ارمغان آورد و منافع کشورهای استعمارگر شرق و غرب را به مخاطره انداخت.

مردم شریف و همیشه در صحنه خراسان جنوبی همگام با ملت بزرگ ایران، یک بار دیگر با حضور پرشور و شعور خود در مراسم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، حماسه‌ای بی نظیر خواهند آفرید و اثبات خواهند کرد که همچون گذشته در سایه هدایت داهیانه و درایت مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) همچون کوهی استوار در برابر نفوذ، هجمه‌ها و دسیسه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار و ثابت‌قدم ایستاده و تا آخرین نفس از یادگار گرانبهای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی پاسداری خواهند کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یاد و خاطره شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، شهدای والامقام مقاومت، به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را پاس می‌دارد و از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم وفادار به انقلاب اسلامی به منظور حضوری پرشور، گسترده و آگاهانه دعوت می‌کند تا با حضور باشکوه و وحدت‌بخش خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن که با یاد و خاطره سردار دل‌ها و همرزمان شهیدش به نام حماسه حضور، عظمت ملت و تکریم سردار دل‌ها نام گرفته است، در گام دوم انقلاب، برگ زرین دیگری بر صحیفه انقلاب اسلامی افزوده و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکای جهان خوار بزنند.

لازم به ذکر است به دلیل تغییرات صورت گرفته، سخنران مراسم در شهر بیرجند، سردار سرتیپ دوم پاسدار، دکتر رمضان شریف، مسئول محترم روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور خواهند بود.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در بیرجند سه شنبه ۲۲ بهمن، ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد. مسیر: میدان شهدا به سمت میدان قدس

ویژه برنامه‏گلبانگ الله اکبر و نورافشانی در شهر بیرجند:

دوشنبه ۲۱ بهمن، ساعت ۱۹:۳۰ در محل آستان مقدس امامزادگان باقریه آغاز خواهد شد و همزمان با سراسر کشور رأس ساعت ۲۱ همزمان با گلبانگ الله اکبر، نورافشانی صورت خواهد گرفت.


خروج