عید نوروز در ایران باستان و روایات اسلامی
واژه عید در قرآن، یک مرتبه، آن‌هم در سوره مائده، آیه ۱۱۴ به طور صریح به کار رفته است: عیسی عرض کرد خداوندا! پروردگارا! مائده‌ای برای ما بفرست تا برای اول و آخر ما، عیدی باشد و نشانه‌ای از تو، و به ما روزی ده که تو بهترین روزی‌دهندگانی.
 ١٣٩٧/١٢/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
خورشید عدالت
در سیزدهم رجب سال 30 عام الفیل، حادثه بس عجیبی رخ داد که هرگز در تاریخ بشریت سابقه نداشته و بعد از آن نیز تکرار نشده است، و آن حادثه، به دنیا آمدن نوزادی است در درون خانه کعبه که به نام علی علیه السلام اسم گذاری شد.
 ١٣٩٧/١٢/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه بیرجند:
هر جایی قانون پیاده شود، زیبایی موج خواهد زد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پیغمبران برای اجرای عدل مبعوث شده اند، گفت: جامعه بشری خوب نخواهد شد مگر اینکه تحت تعلیم قانون عدل قرار گیرد.
 ١٣٩٧/١٢/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا:
با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری اجازه تعرض به مرزهای ایران اسلامی را نمی‌دهیم
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش گفت: با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری اجازه تعرض به مرزهای ایران اسلامی را نمی دهیم و ایستادگی می کنیم چراکه امنیت به سادگی به دست نمی آید.
 ١٣٩٧/١٢/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه بیرجند:
انسانی که ایمان داشته باشد مقام و صندلی برایش ارزشی ندارد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کسی که ایمان ندارد، هنگامی که به مسئولیتی می رسد صندلی و مقام برایش ارزش می شود و انجام وظیفه برایش مهم نیست، اما آن فردی که ایمان دارد، به صندلی هیچگونه توجهی نمی کند بلکه به وظیفه اش نگاه کرده و برای به نتیجه رساندنش تلاش می کند.
 ١٣٩٧/١٢/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>