فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرایان:
ساخت پروژه فرهنگی ورزشی در محله آسیب پذیر از اقدامات قرارگاه جوادالائمه
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرایان گفت: اقدامات قرارگاه جوادالائمه در شهرستان در مرحله آخر برگزاری کارگروه های مختص اشتغال با ادارات مرتبط و تعامل با کار آفرینان استان انجام شده است در ذیل این مرحله ساخت پروژه فرهنگی ورزشی جوادالائمه می باشد که پروژه ساخت مسجد، زمین ورزش و پارک و فضای سبز در داخل محله مذکور پیگیری شده است.
 ١٣٩٨/٠٤/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر؛
نمایشگاه عکس «نه به اعتیاد» در طبس گشایش یافت
نمایشگاه عکس «نه به اعتیاد» با هدف آگاه‌سازی جامعه، به ویژه جوانان از اثرات مخرب و پیامدهای سوء استعمال مواد مخدر در طبس گشایش یافت.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با دهه کرامت؛
خادمان رضوی مهمان ۲۰ روستای نهبندان می شوند
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نهبندان گفت: همزمان با دهه کرامت، خادمان بارگاه منور رضوی مهمان ۲۰ روستای این شهرستان می شوند.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسئول سياسي سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:
راهكار برون رفت از مشكلات توجه به ظرفيت هاي داخلي و منطق مقاومت است
مسئول سياسي سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی راهكار برون رفت از مشكلات بيروني و دروني كشور در عرصه هاي مختلف را توجه به ظرفيت هاي موجود داخلي، منطق مقاومت دانست و گفت: منطق مقاومت كه همان توجه به درون كشور و استفاده از ظرفيت هاي موجود و ايستادگي و مقاومت است؛ بايد بين مردم تبيين شود و همه بدانند كه تنها راه عبور از مشكلات در همه عرصه ها ايستادگي و مقاومت است.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسئول بسیج دانشجویی قاین:
۸۰ دانشجوی قاینی به اردوی جهادی اعزام می شوند
شفیعی از اعزام بیش از ۸۰ دانشجوی دانشگاههای قاین به مناطق محروم کمتر برخوردار این شهرستان به منظور انجام فعالیت های عمرانی، پزشکی، فرهنگی و آموزشی در تیرماه امسال خبر داد.
 ١٣٩٨/٠٣/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>