بیانیه گام دوم انقلاب آینده پژوهی است

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی، حرکت مستمر و سازنده ای را بعد از 40 سالگی شروع کرده ایم و رهبر بصیر انقلاب مسیر آینده نگری و آینده پژوهی انقلاب را ترسیم کرده اند.

 بیانیه گام دوم انقلاب آینده پژوهی است


فرهاد فلاحتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیانیه رهبری در خصوص گام دوم انقلاب، منشور حرکت انقلاب اسلامی در چله دوم برای رسیدن به پیشرفت و تعالی است.
وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب به درستی توانمندی و دستاوردهای انقلاب را در 40 سال گذشته تبیین و نقشه راه ادامه مسیر انقلاب در دهه های آتی را ترسیم کرده اند.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی گفت: در آغاز پنجمین دهه عمر پربرکت انقلاب اسلامی باید تمامی آحاد مردم و گروه های سیاسی در کنار یکدیگر باشند و با پیروی از فرمایش های رهبری برای رفع مشکلات کشور گام بردارند.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانات خود تاکید داشته اند که اگر گاهی در زمینه عدالت نقد داشته ام به این معنا نیست که عدالت در جامعه نبوده بلکه تحقق عدالت به حرکت جدی تر نیاز دارد.
فلاحتی با اشاره به اینکه در نظام اسلامی ما مردم از مولفه های اصلی قدرت هستند بیان کرد: مادامی که مردم در نظام اسلامی طعم عدالت را بچشند در کنار نظام هستند و برای پیشرفت و اقتدار آن تلاش می کنند.
وی گفت: عدالت محوری یکی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی ما بوده است و تامین عدالت در بخش های مختلف جامعه، اعتماد و رضایت مردم نسبت به حاکمیت و نظام را تقویت می کند.
وی اظهار داشت: به عنوان جامعه اسلامی در عدالت خواهی آرمانی، الگوی ما پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه معصومین (ع) هستند و نظام اسلامی ما در زمینه عدالت محوری نسبت به سایر حکومت های جهان نمونه و الگو است اما با عدالت آرمانی از منظر اسلام فاصله داریم.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: اجرای عدالت از جمله مواردی است که در این زمینه، انقلاب اسلامی الگوی بسیاری از ملت ها است و همه مردم و مسئولان باید به آن اهتمام ورزند.
وی بیان کرد: باید عدالت در تمامی بخش ها و حوزه ها حاکم باشد چرا که اجرای کامل و آرمانی عدالت، رضایت مندی تمام اقشار جامعه را در پی خواهد داشت.
به گزارش ایرنا، حضرت‌ آیت ‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب 24 بهمن امسال در بیانیه ‌ای خطاب به جوانان و آینده‌سازان ایران، برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمان ‌های انقلاب اسلامی را در هفت فصل تبیین کردند.


خروج