رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قاین خبر داد؛
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی نیمه شعبان در قاین
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قاین از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی نیمه شعبان در قاین از مسجد غدیر و قبا به سمت امامزاده زید بن موسی (ع) این شهرستان خبر داد.
 ١٣٩٨/٠٢/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
استقبال بخش خصوصی از طرح «هر بازاری یک کالای اساسی»
مسؤول سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی خراسان‌جنوبی گفت: بیش از ۲۵۰ میلیون تومان اقلام و کالاهای اساسی و کمک نقدی توسط اصناف استان به سیل‌زدگان کمک شده که امیدواریم این طرح بتواند بخشی از مشکلات سیل‌زدگان را مرتفع نماید.
 ١٣٩٨/٠٢/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی:
رونمایی از تولیدات شکست آمریکا/ حادثه ۵ اردیبهشت در تاریخ می ماند
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی از رونمایی تولیدات مرتبط با شکست آمریکا در طبس خبر داد و گفت: پنجم اردیبهشت ماه حادثه ای فراموش ناشدنی است.
 ١٣٩٨/٠٢/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار خراسان‌جنوبی تاکید کرد:
سربازان گمنام امام زمان(عج)؛‌ تجلی بخش مجاهدت‌های صادقانه
استاندار خراسان جنوبی گفت: نامگذاری سالروز میلاد خجسته حضرت مهدی(عج) در نظام جمهوری اسلامی به نام "سربازان گمنام امام زمان(عج)" که به حق شایسته این دلاوران و ارکان مستحکم و شکست ناپذیر نظام در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است، یادآور مجاهدت‌های صادقانه و خالصانه نیروهای بصیر، هوشمند و غیوری است که بدون هیچ نام و نشان، در سنگر تامین امنیت و آرامش جامعه تلاش می‌کنند.
 ١٣٩٨/٠١/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه موقت بیرجند
مراقب فتنه‌انگیزی استکبار در موضوع مهدویت باشیم
امام‌جمعه موقت بیرجند گفت: منتظران ظهور باید مراقب فتنه‌انگیزی استکبار در موضوع مهدویت باشند چراکه خواست معاندان ایجاد انحراف در این زمینه است.
 ١٣٩٨/٠١/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>