استاندار خراسان جنوبی:
انقلاب اسلامی جهانی خواهد شد/ کاوه عقاب تیزپای قله های کردستان بود
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلاب اسلامی جهانی خواهد شد و این وعده حق خداوند است، گفت: این انقلاب عالمگیر می شود و سهم شهدا و ایثارگران و جانبازان و صبوری خانواده شهدا در این شرافت ابدی مثال زدنی خواهد شد.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عدالت خواهان جهان حسین(ع) را الگوی عدالت در دنیای دیروز و امروز می دانند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در هر کجای این عالم اگر انسانی عدالت خواه باشد، حسین علیه السلام را به عنوان الگوی عدالت در دنیای دیروز و امروز می پذیرد.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
درس‌ها و عبرت‌های عاشورا
یکی از اساسی‌ترین ابعاد حادثه عاشورا، درس‌ها و عبرت‌های این نهضت است. درس‌های عاشورا همواره بحثی زنده، حیات‌بخش و حرکت‌آفرین است.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیل زنی آیینی ۲۵۰ ساله خوسفی ها در ظهر عاشورا
شور دلدادگان حسین(ع)، همراه با مراسم ۲۵۰ ساله بیل زنی در قتلگاه خوسف، طائفه بنی اسد در صحرای کربلا را شبیه سازی می کند تا مردم، حسین(ع) را بهتر بشناسند و در فراغش به سوگ نشینند.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش یک رویداد تاریخی:
17 شهریور 57 در تهران چه گذشت؟/کشتار مردم ایران با گلوله‌های صهیونیستی
ساعت‌ نزدیک‌ 30: 7 صبح‌ بود که‌ جمعیت‌ در میدان‌ ژاله‌ و خیابان‌های ‌منتهی‌ به‌ آن‌ مستقر شدند. یکی‌ از فرماندهان‌ نظامی‌ با بلندگو به‌ مردم‌ اخطار کرد که‌ حکومت‌ نظامی‌ است‌، چرا تجمع‌ کرده‌اید؟ یکی‌ از روحانیون‌ مردم‌ را به‌ نشستن‌ دعوت کرد. جمعیت‌ روی‌ زمین‌ نشست‌، ولی‌ ظواهر امر نشان‌ می‌داد که‌ نیروهای‌ فرمانداری‌ نظامی‌ قصد متفرق کردن‌ مردم‌ را ندارند.
 ١٣٩٨/٠٦/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>