نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی:

۱۴ خرداد سالروز احیای تفکر امام خمینی(ره) است

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی سالگرد رحلت امام خمینی (ره) را سالروز احیای تفکر ایشان دانست و گفت: در راه حق و عدالت طلبی از ادعا تا شعار و تحمل واقعیت‌ها فاصله وجود دارد.

۱۴ خرداد سالروز احیای تفکر امام خمینی(ره) است


به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید علیرضا عبادی یکشنبه شب در دیدار با خانواده روحانی جانباز مرحوم حجت‌الاسلام محمود رضا جمع‌آور بیان کرد: بعد از گذشت ۴۰ سال، سالگرد رحلت امام بهانه‌ای برای احیا تفکر ایشان است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: شاید در عرصه حرف و سخن خیلی از مسائل را مطرح کنیم اما معلوم نیست که در میدان عمل آیا حاضر برای اسلام و اعتقاداتمان حتی یک سیلی بخوریم.

عبادی افزود: از این جهت است که در راه خداوند و معنویت چهره واقعی انسان‌ها بعد از آزمایش‌هایی که در این مسیر می‌شوند، مشخص خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بی‌شک رتبه و مقام معنوی فردی که در آزمایش‌های الهی سختی‌های زندگی را تحمل می‌کند، ارتقا می‌یابد، گقت: از این منظر پیامبران الهی چون حضرت ایوب و سرآمد آنان خاتم انبیا (ص) در سال‌های عمر دردها و رنج‌های فراوانی را تحمل کردند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: جانبازانی چون مرحوم جمع آور نیز در دوران‌های مختلف زندگی از سال‌های دفاع مقدس و بعد از آن با تواضع و ایمان همه دردها و سختی‌ها را تحمل کردند که برای همه ما الگو است.

عبادی با اشاره به ویژگی‌های پدر بزرگوار حجت‌الاسلام جمع آور بیان کرد: آنها که پدر بزرگوار مرحوم جمع آور را می‌شناسند بر این نکته تأکید می‌کنند که نوع تربیت خانوادگی زمینه‌ساز رشد فرزندانی چون این جانباز سرافراز و قهرمان شده است.

وی ادامه داد: این شهادت‌ها و جانبازی‌ها و پیروی از مقتدایی چون امام خمینی (ره) برای اجرای عدالت و رفع ظلم در جهان است.

کد خبر


خروج