نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

باید در گام دوم به آرمان‌های انقلاب اسلامی نزدیک شویم

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید کار دولتمردان این باشد که قانون اساسی را پیاده کنند نه اینکه هر کدام با هر حزبی بیایند و با وعده‌های دروغ چیزی را به جیب بزنند.

باید در گام دوم به آرمان‌های انقلاب اسلامی نزدیک شویم


به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت الله سیدعلیرضا عبادی عصر امروز در دیدار عمومی فعالان فضای مجازی خراسان جنوبی اظهار داشت: آمریکا همواره گفته همه گزینه‌ها روی میز است در راه ظلم و گمراهی از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنند.

وی گفت:  دو نیم کره شرقی و غربی که هر کدام بدتر از همدیگر بودند کارشناسان آن‌ها بر اساس برنامه‌های خود می‌گفتند اسلام آخرین نفس‌های خود را می‌کشد اما به صورت ناباور خدا در این شرایط حجتش را تمام کرد و انقلاب اسلامی حاصل شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: کسی باور نمی‌کرد که انقلاب اسلامی به ثمر برسد و دشمنان همواره می‌گفتند در چنین زمانی انقلاب اسلامی از بین می‌رود اما این انقلاب تمام نشد و تمام دشمنی‌های آن‌ها به صورت معکوس به خودشان کمانه کرد.

عبادی تصریح کرد: ما امروز در بهترین شرایط قرار داریم و آنچه که مهم است میزان بهره‌برداری است و حکومت اسلامی بر اساس سیستم اسلامی به وجود آمد.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی که می‌خواهد جامعه را برای انتظار منطقی آماده کند نباید حالت دیکته باشد بلکه حالت آزمون و خطا است و مردم باید بر اساس باورورهای دینی خود پای انقلاب اسلامی باشند و این انقلاب باید توسط مردم صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: چهل سال اول انقلاب چهل سال تثبیت نظام اسلامی بوده و جهان اسلامی باید باور کند که این انقلاب به تثبیت رسیده و باید در گام دوم به آرمان‌های انقلاب نزدیک شویم.

عبادی با بیان اینکه باید گام دوم انقلاب اسلامی برای مردم تبیین شود اظهار کرد: آنچه که ما در صحنه اجرایی طی چهل سال با آن مواجه هستیم به حساب انقلاب گذاشته نمی‌شود به جهت اینکه سلطه استعمار و تمکین حکومت‌های استبدادی خودسر برای بیگانه بوده و در جای جای این کشور نقش بیگانه بوده است.

وی افزود: جاهایی که خراب است ربطی به انقلاب ندارد و مربوط به سیستم‌های قبل از انقلاب و سلطه بیگانه است و هر چقدر بیگانگان را در انقلاب از درب خارج کنیم ولی با انتخاب خود آن‌ها را از پنجره وارد می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تمام خرابی‌ها مربوط به سیستم گذشته است و در گام دوم باید به سمت آرمان‌های انقلاب برویم؛ آنچه ظلم و ستم و ویرانی شهرها، قتل و عام مردم و گرسنگی‌ها و مشکلات روزمره بسیار تلخ است.

عبادی بیان کرد: اما این یک بازتاب دارد و بعد از چهل سال ایستادگی امروز دنیا و حتی ملت‌های غربی از سیستم‌های غربی بدشان می‌آید و امروز بهترین زمینه برای حرکت به سمت عدل است.

وی با بیان اینکه امروز در بسیاری از کشورهای جهان هسته‌های مقاومت شکل گرفته است عنوان کرد: فضای مجازی یک فضای تعیین کننده است و فضای مجازی با حضور جوانان کارآمد و تخصص از بهترین فضاهای ما است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در گام دوم انقلاب باید صحنه را عوض کنیم و روشنگری و تبیین شود؛ مردم به وعده‌های دروغ اعتماد نکنند بلکه به سوابق انسان‌ها نگاه کنند چرا که دیگر آزمون و خطا کافی است.‌

عبادی تصریح کرد: کلید آزادی، استقلال، فرهنگ و ناموس مردم را به دست انسان‌های بی تفاوت ندهیم و برای وصول به آ‌رمان‌های انقلاب روشنگری صورت گیرد؛ انقلاب اسلامی را به دست نامحرمان ندهیم و انسان‌های شایسته انتخاب کنید.

وی بیان کرد: باید کار دولتمردان این باشد که قانون اساسی را پیاده کنند نه اینکه هر کدام با هر حزبی بیایند و با وعده‌های دروغ چیزی را به جیب بزنند؛ جامعه باید برای خود خدمتگزار انتخاب کند نه پادشاه.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: بزرگترین مسائل تربیت جامعه اسلامی است؛ چرا برخی از بیکاری به سمت فحشا و اعتیاد می‌روند چون که دولت می‌گوید نمی‌توان جامعه را به سمت بهشت برد در حالی که وظیغه اصلی دولت اسلامی تربیت جامعه اسلامی است و دولت جای پدر و مادری است که باید فرزند خود را تربیت کند.


خروج