آل‌سعود، رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایت‌‌کار و آدمکش حیات انسانی ندارند‌

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس ‌گفت: آل سعود، رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایت‌‌کار و آدمکش حیات انسانی ندارند‌.

 آل‌سعود، رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایت‌‌کار و آدمکش حیات انسانی ندارند‌


به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند‌، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد باقر عبادی ظهر امروز در مراسم تشییع سه شهید گمنام در حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) بیرجند با بیان اینکه بخش زیادی از رونق اقتصاد غربی‌ها از طریق چپاول و غارت ثروت دیگر ملت‌ها حاصل شده است اظهار داشت: برخی از انسان‌ها در ظاهر حیات انسانی دارند اما باطن انها به حیوانیت برمی‌گردد.

وی افزود: در فرهنگ غرب هرچه می‌بینیم غارتگری و چپاول ملت‌ها‌ست بالاتر از حیات حیوانی و نباتی، حیات انسانی است که این به معنی دور بودن از رذائل اخلاقی است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهدا از آنچه خداوند به آنها عنایت کرده ‌خوشحال و مسروراند بیان داشت: تفاوت انقلاب و مسیری که شهدا انتخاب کردند و با آن جان دادند، در همین فضائل اخلاقی است، شهدا زنده و حیات بخش اند و ما افتخار می‌کنیم خدمتگذار آنان باشیم.

عبادی با بیان اینکه غربی‌ها نه ایثار دارند، نه گذشت و نه شهادت و اگر اقتصادشان رونق دارد به خاطر این است که ملت‌های دیگر را چپاول می‌کنند افزود: غربی‌ها چون به دنبال رذائل اخلاقی هستند، از ایثار و شهادت خوششان نمی‌آید. فرهنگ غرب، فرهنگ مرده است، چراکه بالاترین جنایت را همین فرهنگ غرب انجام داده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ غرب، فرهنگ دروغ و عدم صداقت است و اینها خودشان ریشه همه تروریست‌ها‌ست

وی بیان داشت: آل سعود، اسرائیل و آمریکای جنایت‌‌کار و آدمکش، حیات انسانی ندارند و‌گرنه انسان که آدم نمی‌کشد، افزود: این مستکبران عالم حیوانات انسان نما هستند، هرچند به ظاهر حرکت دارند اما حیات انسانی در آنها نیست.


خروج