اجرای ۳۵۲ برنامه با حضور کاروان خدام رضوی در خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان جنوبی از حضور کاروان خدام رضوی در استان با اجرای ۳۵۲ برنامه محوری خبر داد.

 اجرای ۳۵۲ برنامه با حضور کاروان خدام رضوی در خراسان جنوبی


به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حامد عرب‌زاده، مدیرعامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان‌‌جنوبی، امروز، ۹ تیرماه در نشست خبری با اصحاب رسانه به‌مناسبت دوازدهمین سالگرد حضور در استان، با بیان اینکه حضور خدام رضوی بزرگترین رویداد فرهنگی استان است، اظهار کرد: خراسان جنوبی در ۱۳ تیرماه ‌میزبان خدام رضوی خواهد بود.
دبیر برگزاری دوازدهمین جشن زیر سایه خورشید معرفت‌افزایی و زیارت از راه دور را از اهداف حضور کاروان خدام رضوی در استان عنوان کرد.
عرب‌زاده با بیان اینکه حدود ۲۰ هزار بسته تبرکی نمک، پنج هزار بسته نبات و ۱۵ هزار بسته فرهنگی ‌بین مردم توزیع می‌شود، افزود: امسال میزبان دو گروه از کاروان خدام رضوی هستیم که به تمامی شهرها و روستاهای استان سفر می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه این کاروان ۳۵۲ برنامه را در طول ۱۰ روز اجرا خواهند کرد، اظهار کرد: کاروان اول در روز پنجشنبه، ۱۳ تیرماه وارد استان شده و در شهرستان‌های قائن، بیرجند، خوسف، نهبندان و سربیشه حضور پیدا می‌کنند.
مدیرعامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان‌‌جنوبی بیان کرد: کاروان دوم در ۱۸ تیرماه به شهرستان‌های فردوس، سرایان، بشرویه و طبس سفر کرده و با مردم دیدار خواهند داشت.
عرب‌زاده اظهار کرد: حضور در زندان‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز توانبخشی، پادگان‌ها و هنگ‌های مرزی، مراسم جشن‌های مردمی، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، دیدار با نیروهای ارتش و دیدار با ائمه جمعه از دیگر برنامه‌های این کاروان در استان است.


خروج