رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی تشریح کرد:

چهار دهه فعالیت برای خنثی سازی توطئه های دشمنان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به چهار دهه فعالیت این ستاد، گفت: این شورا فعالیت های عدیده ای را انجام می دهد که برخی از آن ها مورد غفلت واقع شده است.

چهار دهه فعالیت برای خنثی سازی توطئه های دشمنان

 

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد ملایی صبح شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: اکنون حدود چهار دهه از فعالیت این شورا می گذرد و همزاد نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی بیان کرد: از ابتدای انقلاب شورا فعال شد و در مناسبت های مختلف انقلاب ایفای نقش کرد به گونه ای که امروز افتخار شورا این است که بعد از چهار دهه فعالیت ولایت فقیه آن را یکی از کهن ترین و با سابقه ترین نهادهای جمهوری اسلامی می دانند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ادامه داد: شورا نهادی جداگانه و مشخص نیست بلکه در حال حاضر حدود ۴۰ نهاد و سازمان مردم نهاد عضو این شورا هستند.

ملایی، خادمی مردم و زمینه سازی حضور مردم را از جمله وظایف اصلی شورا دانست و گفت: بر اساس مصوبه مجلس و هیئت وزیران وظیفه شورا سیاست گذاری، برنامه ریزی و مدیریت برنامه های ملی، مذهبی و انقلابی کشور است.

غفلت از فعالیت های متنوع شورای هماهنگی

وی با بیان اینکه گاهی اوقات وظایف شورا مورد غفلت گرفته است، عنوان داشت: با توجه به اینکه برجسته ترین فعالیت این شورا برگزاری مراسمات گرامیداشت ۲۲ بهمن است امکان دارد برخی کارها و اقدامات این نهاد دیده نشود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی اضافه کرد: شورا فعالیت های عدیده ای را انجام می دهد که مراسمات ثابت از جمله ۱۴ و ۱۵ خرداد، شهدای هفت تیر، شهدای هشت شهریور، راهپیمایی روز قدس، ۱۳ آبان، ۹ دی، دهه فجر و مراسمات و راهپیمایی های غیرمترقبه نظام از جمله آن ها است.

ملایی، عضویت این شورا در اکثر شورای مهم استان، همکاری در برگزاری رویدادهای فرهنگی، مراسمات بزرگداشت شخصیت های برجسته انقلاب، اعلام مواضع رسمی نظام و مردم در مناسبت ها، تشکیل ستادهای مناسبتی را از جمله فعالیت های دیگر این ستاد عنوان کرد.

وی، با بیان اینکه ستاد و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به دلیل همکاری و تلاش همه دستگاه ها یکی از درخشان ترین ستادهای کشور است، افزود: هر لحظه شورا و مردم استان برای خنثی کردن توطئه های دشمن گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.


خروج