رسانه ها جزء لاینفک شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند

حجت الاسلام احمد ملائی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در دیدار با مدیر مسئول و کارکنان روزنامه زعفران، ضمن تبریک روز خبرنگار؛ از روزنامه زعفران به عنوان یکی از رسانه های موفق استان یاد کرد و گفت : رسالت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فراجناحی می باشد که گردآوری سلیقه ها و جناح ها در مراسمات محوری کشور در چارچوب اهداف و باورهای نظام را بر عهده دارد.

رسانه ها جزء لاینفک شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند

 

وی ادامه داد: کار در حوزه رسانه بسیار حساس می باشد که از این جهت شبیه به اقدامات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان افزود: در مراسمات و راهپیمایی ها، هدف بیان این موضوع است  که ما حامی مظلومین هستیم و چنانچه این مفهوم توسط رسانه ها انعکاس داده نشود، تمام اقدامات بیهوده خواهد بود.

حجت الاسلام ملایی، رسانه ها را جزء لاینفک شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دانست و یادآور شد: رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند که با انتقال آلام و دردهای مردم سعی در رفع مشکلات دارند.

ابوالفضل زاهدی پور، مدیر مسئول روزنامه زعفران نیز در این دیدار گفت:در روزنامه زعفران، پاسداشت ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبیین اهداف انقلاب اسلامی و انعکاس و بازتاب شایسته فعالیت های انقلاب مورد توجه است و در این برهه زمان که دشمن و نظام استکباری سعی در ضربه زدن به نظام دارد وظیفه رسانه در جهت خنثی سازی توطئه های دشمنان دو چندان می باشد.

وی ادامه داد این رسانه با نیت خوب و صادقانه سعی در انعکاس فعالیت ها و خدمات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دارد که انعکاس شایسته، توسعه استان را در پی خواهد داشت.


خروج