جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی:

گردهمایی حامیان امر به معروف و نهی از منکر در بیرجند برگزار می‌شود

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی از برگزاری گردهمایی حامیان امر به معروف و نهی از منکر در بیرجند خبر داد و گفت: این گردهمایی امروز با حضور سخنران کشوری در مجتمع غدیر پاسداران برگزار می‌شود.

گردهمایی حامیان امر به معروف و نهی از منکر در بیرجند برگزار می‌شودمحمد حسین چهکندی جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، از برگزاری گردهمایی حامیان امر به معروف و نهی از منکر در بیرجند خبر داد و اظهار کرد: این همایش با هدف فرهنگ‌سازی، مطالبه‌گری لسانی از مسئولان و این‌که امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی است، برگزار می‌شود.

 

وی افزود: این گردهمایی با حضور اعضای شوراهای امر به معروف و نهی از منکر، گروه‌های یاوران معروف، طلایه‌داران، فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و سرگروه‌های صالحین بسیج ادارات برگزار می‌شود.

 

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که در این مراسم از سخنرانی مهمان کشوری، خسروی کارشناس سیاسی بهره خواهیم برد، افزود: همچنین محمدپور رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی نیز در این مراسم از نحوه حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر صحبت خواهد کرد.

 

چهکندی تصریح کرد: امسال هفته امر به معروف و نهی از منکر در سراسر کشور با شعار نهضت حسینی، مطالبه‌گری و مسئولیت اجتماعی برگزار می‌شود.

 

وی به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که " مسئولیت علما، آگاهان، نویسندگان، گویندگان و رسانه‏های عمومی در بحث امر به معروف و نهی از منکر بسی مهم و خطیر است"، افزود: رسانه‌ها باید در بحث امر به معروف و نهی از منکر بیش از پیش ورود پیدا کرده و به رسالت خود در این زمینه عمل کنند.

 

وی افزود: گردهمایی حامیان امر به معروف و نهی از منکر امروز ساعت 5 عصر در سالن امام علی (ع) مجتمع غدیر پاسداران برگزار می‌شود.


خروج