نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:

حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری و اخلاص است

فلاحتی با تاکید بر اینکه اخلاص و ولایت پذیری دو اهرم برای حرکت در گام دوم انقلاب اسلامی است، گفت: هر جایی از این دو مسیر فاصله بگیریم از همان‌جا ضربه خواهیم خورد.

حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری و اخلاص است

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، «فرهاد فلاحتی» امشب (14 شهریور) در آیین بهره‌برداری از نام فرودگاه بین‌المللی بیرجند به نام سردار شهید محمود کاوه با بیان اینکه این نامگذاری از لحاظ مسائل فرهنگی و اجتماعی به استان انسجام‌بخشی می‌دهد، گفت: این کار بسیار حرکت خوبی است چرا که شهدا مظهر وحدت ما هستند.

 

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خراسان جنوبی نیاز به وحدت بخشی دارد و بهترین  روش‌ها  حرکت در مسیر شهدا است، افزود: به فرمایش مقام معظم رهبری زنده نگه‌داشتن یاد شهید کمتر از شهادت نیست لذا یاد شهیدان ما را در برابر بسیاری از مشکلات واکسینه می‌کند.

 

وی با تاکید بر اینکه تشعشع شهید حججی در تاریخ انقلاب اسلامی ماند و او نیز مانند شهید کاوه از نسل جدید است، ادامه داد: امروز نیز مسیر شهادت باز است و شهدا بر جامعه تاثیرگذار هستند.

 

فلاحتی تاکید کرد: در وصیت نامه شهدا دو موضوع مهم اخلاص و ولایت پذیری عملی بسیار پررنگ و نمایان است.

 

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخلاص و ولایت پذیری دو اهرم برای حرکت در گام دوم انقلاب اسلامی است، تاکید کرد: هر جایی از این دو مسیر فاصله بگیریم از همان‌جا ضربه خواهیم خورد، خواه در دولت یا مجلس یا قوه‌ قضائیه باشد.

 

«ناصر خوش خبر» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی هم در این آیین با گرامیداشت یاد شهدا گرانقدر، اظهار داشت: امیدواریم همه مسئولان و مردم بتوانند با الگوگیری از شهدا در حفاظت و حراست و تقویت نظام اسلامی گام بردارند.

 

وی با اشاره به اینکه توطئه های دشمنان بر علیه انقلاب اسلامی تاکنون با رشادت و ایثار شهدا و جانبازان، هوشیاری ملت ایران و رهنمودهای مقام معظم رهبری نقش برآب شده است، گفت: فرهنگ شهادت طلبی همچنان در نظام اسلامی ایران وجود دارد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی افزود: پایداری نظام اسلامی بخاطر این است که عشق و باور به شهادت آگاهانه در همه ما بخصوص در نسل جوان وجود دارد و با همین باور جمهوری اسلامی ایران سالها در خدمت به مردم و مستضعفین جهان پیشرو خواهد بود و این مسیر را با افتخار ادامه می دهد تا به حکومت امام زمان عج الله تعالی شریف ختم شود.

 

وی در پایان بیان کرد: نامگذاری فرودگاه بین المللی بیرجند به نام شهید کاوه بخشی از یادواره شهید کاوه است که در روزهای آینده برگزار می‌شود.

پایان پیام/


خروج