1400/10/09
استاندار خراسان جنوبی:

حماسه ۹ دی با عقل، هدایت و با ایمان پشتیبانی شد

خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: ۹ دی حماسه‌ای بود که از دل جوشید، با عقل هدایت و با ایمان و اخلاص پشتیبانی شد.

حماسه ۹ دی با عقل، هدایت و با ایمان پشتیبانی شد

 

به گزارش استانداری خراسان جنوبی، جواد قناعت در پیامی به مناسبت نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اظهار کرد: در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، روزهای خاص و ویژه‌ای وجود دارند که مرور حوادث، رویدادها و پیامدهای ناشی از آنها، درس عبرتی برای آیندگان است، ایام اللهی که همواره مظهر حضور حماسی مردم در صحنه‌های تحولات سیاسی - اجتماعی بوده و یاس و ناامیدی کامل دشمنان از پیگیری برنامه‌ها و اهداف ساختارشکنانه را به همراه داشته و دارد، روزهایی همچون نهم دی ماه که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب (حفظه الله) "روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب بود".

وی ادامه داد: حماسه ۹ دی و حضور عاشورایی مردم حماسه‌ساز و ولایتمدار ایران اسلامی، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری بر افتخارات ایران اسلامی است. ۹ دی حماسه‌ای بود که از دل جوشید و با عقل هدایت و با ایمان و اخلاص پشتیبانی شد. در ۹ دی خیل عظیم امت ولایتمدار و بصیر، اوج عزت، استقلال و بصیرت خود را به نمایش گذاشته و تابوت فتنه و فتنه‌گران را تشییع و به فضل الهی دفن نمودند.

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: در وصف عظمت این روز تاریخی همین بس که رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) فرمودند "مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد."

اینجانب ضمن گرامیداشت نهم دی ماه، روز غرورآفرین بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی که در تاریخ با عنوان روز "بصیرت"، یوم الله و ماندگار شده و حاصل ژرفای آگاهی ملت ایران و نشأت گرفته از فرهنگ عاشوراست، این روز ارزشمند را به محضر باسعادت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (حفظه الله) و ملت آگاه ایران اسلامی به‌ویژه مردم شریف، ولایتمدار و همیشه در سنگر خراسان جنوبی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

امید که در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهنمودهای داهیانه رهبر فرزانه انقلاب بتوانیم با کار جهادی و انقلابی در مسیر اعتلای کشور گام‌های ارزنده‌ای برداریم و با شکست دسیسه‌های دشمنان، شاهد شکوه و اقتدار روزافزون میهن در صحنه‌های داخلی و بین‌المللی باشیم.


خروج