1400/10/18

نشست تخصصی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد

نشست تخصصی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

نشست تخصصی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نخستین نشست چهل و سومین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه 15 دی ماه) با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، معاونین و مسئولین دفتر مرکزی و دفاتر استانی شورا، رؤسای کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی و دکتر سید نظام الدین موسوی رئیس جدید ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی به صورت حضوری و ارتباط تصویری، برگزار شد.

در ادامه این نشست، حجت الاسلام محمدحسین موسی‌پور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حکمی سید نظام‌الدین موسوی را به سمت رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در آستانه چهل و سومین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی منصوب کرد. در متن حکم حجت الاسلام موسی پور آمده است: 

 

انقلاب شکوهمند اسلامی که حضرت امام خمینی رحمه‌الله‌علیه با قدرت معنوی و مردمی خویش پایه‌گذاری و از آن به عنوان «معجزه‌ی قرن» یاد کردند سرآغاز بزرگ‌ترین تحول بنیادین در ایران اسلامی، جهان کنونی و تاریخ بشریت گردید. این حرکت عظیم اسلامی که در فرهنگ سیاسی ما ایام‌الله به معنای تجلی خاص الهی در کالبد اراده ملتی به پاخاسته نام گرفت؛ مبنای شکل‌گیری نظام اسلامی و الگویی برای ملت‌های در بند و خسته از نظامات کفر و شرک و الحاد نوین گردید و امروز به برکت همین مردم شریف و حماسه‌ساز میهن اسلامی و در سایه تفضلات الهی و عنایات خاصه امام عصر(عج) و رهبری حکیمانه  ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی)  و افق بلند منویات ایشان در بیانیه گام دوم، شالوده و بینان‌های تمدن بزرگ اسلامی در حال شکل گیری است.

در آستانه چهل و سومین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی و بمنظور گرامیداشت این نعمت بزرگ الهی و با عنایت به ضرورت جهاد روایت و تبیین و تعمیق بخشی به معارف بلند ایام‌الله و مناسبت های دینی و انقلابی، جنابعالی را که از سوابق و تجارب ارزنده‌ای در این حوزه برخوردار بوده و به‌ حمدالله خدمات ارزشمندی را به نظام اسلامی خصوصا در عرصه تبلیغ و رسانه انجام داده اید؛ به عنوان «رئیس‌ستاد دهه‌فجر انقلاب‌اسلامی» منصوب می‌نمایم‌. شایسته است با اغتنام این فرصت مهم و با شناسایی و بکارگیری تمامی ظرفیت‌های نهادهای مردمی، دستگاه‌های اجرایی، مساجد، اماکن دینی و مردمی و با دعوت و مشارکت نخبگان، هنرمندان، و کلیه نیروهای موثر انقلابی به ویژه جوانان مومن و علاقه‌مند، زمینه‌ساز ظهور و بروز ابتکار، خلاقیت و نوآوری در این عرصه و نیز شاهد طراوات، تازگی واثربخشی بیشتر و همگرایی گسترده تر تمامی آحاد مختلف جامعه در این جشن بزرگ اسلامی و ملی باشیم.(ان شاءالله)

خروج