امام جمعه طبس:

در تخصیص اعتبار به خراسان‌جنوبی توجه ویژه‌ای شود

امام حمعه طبس گفت:استان خراسان‌جنوبی در امنیت کشور نقش ویژه ای دارد به همین سبب می‌طلبد در تخصیص بودجه توجه ویژه‌ای به استان شود.

در تخصیص اعتبار به خراسان‌جنوبی توجه ویژه‌ای شود

 

حجت الاسلام والمسلمن محمدرضا محمدی امام جمعه طبس در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، در خصوص سفر نوبخت به خراسان‌جنوبی اظهار کرد: وحدت و همدلی مسئولان که رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر آ ن تاکید دارند عامل بسیار مهمی در توسعه استان است. 

 

وی مطالعات همه‌جانبه و زیربنایی نسبت به امکانات موجود در استان و شناخت همه‌جانبه از زوایای مختلف از دیگر عوامل مهم در توسعه استان برشمرد.

 

امام جمعه طبس با بیان این‌که استان خراسان‌جنوبی استانی مرزی و محروم است، خاطرنشان کرد: استان خراسان‌جنوبی در امنیت کشور نقش ویژه ای دارد به همین سبب می‌طلبد در تخصیص بودجه توجه ویژه‌ای به استان شود.

 

محمدی بیان کرد: محرومیت و گستردگی استان باید در تخصیص بودجه لحاظ شود تا موجبات رضایت مردم و خدا گردد.

 

وی با اشاره به سفر قبلی دولت به خراسان‌جنوبی، افزود: به نظر می‌رسد قول و وعده‌های سفر قبلی دولت به خراسان‌جنوبی عملی نشده است چراکه مشکلات استان نیز وجود دارد.

 

امام جمعه طبس با بیان این‌که هرچند این سفرها به لحاظ این‌که سبب می‌شود مسئولان مشکلات را میدانی ارزیابی کنند، عنوان کرد: امیدوارم این سفر منشا خیر و برکت برای استان خراسان‌جنوبی باشد.

 

محمدی گفت: با توجه به محروم بودن استان به معیشت و اقتصاد مردم توجه ویژه ای شود.


خروج