فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار:

حفظ امنیت اسرائیل هدف آمریکا در برجام/خلع سلام ایران در موضوع هسته ای سیاست آمریکا

فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار با بیان اینکه آمریکایی ها در برجام سعی داشتند که اسرائیل را از دست ما نجات دهند و امنیت لازم برای آنها فراهم کنند، گفت: انتخاب رئیس جمهور در آمریکا به گونه ای برنامه ریزی شده که ابتدا اوباما آمد و تا جایی که توانست در قضیه هسته ای ما را خلع سلاح کرد و نوبت به اجرای تعهدات آنها که رسید ترامپ رئیس جهور شد همه چیز را انکار کرد تا بدون دادن امتیازی ما را خلع سلاح کند.

 حفظ امنیت اسرائیل هدف آمریکا در برجام/خلع سلام ایران در موضوع هسته ای سیاست آمریکا


به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی ، حجت الاسلام طائب فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار در همایش یاد مطهر در شهرستان طبس توجه به چهار نکته را در بیانیه گام دوم انقلاب ضروری داست و افزود: نکته اول اینکه ما گام اول خود را در انقلاب محکم بنا نهادیم و دوم اینکه این بیانیه مربوط به نظام و جامعه اسلامی نبوده بلکه مربوط به انقلاب است.

وی افزود: هدف گام دوم فراموش نکردن اهداف انقلاب با گذشت چهل سال و تلاش برای رسیدن به آنهاست و نکته دیگر اینکه  برای رسیدن به این اهداف باید گام های مختلفی را برداشت چرا که هدف این انقلاب زمینه سازی برای ظهور امام عصر(عج) است.

فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار،  برقراری امنیت را لازمه ظهور امام عصر (عج) دانست و افزود: راهبرد این اقدام طبق فرمایش امام راحل این است که اسرائیل باید از بین برود.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها در برجام سعی داشتند که اسرائیل را از دست ما نجات دهند و امنیت لازم برای آنها فراهم کنند، عنوان کرد: انتخاب رئیس جمهور در آمریکا به گونه ای برنامه ریزی شده که ابتدا اوباما آمد و تا جایی که توانست در قضیه هسته ای ما را خلع سلاح کرد و نوبت به اجرای تعهدات آنها که رسید ترامپ رئیس جهور شد همه چیز را انکار کرد تا بدون دادن امتیاز ای ما را خلع سلاح کند.

طائب خاطر نشان کرد : ولی امروز ما به همت تهرانی مقدم ها و سلیمانی ها به جایی رسیدیم که هم موشک های دور برد ما می تواند اسرائیل را بزند و هم نیروی انسانی  ما در سوریه و کنار بلندی های جولان مستقر شده است و برای آمدن امام زمان(عج) و محو اسرائیل تنها 150 کیلومتر فاصله داریم.

فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار تاکید کرد : تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا اشتباه محض بود زیرا تروریست منطق، نقطه شروع و پایان ندارد ولی ارتش و سپاه منطق دارند و جزو کشور هستند.


خروج