مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

امروز امام جامعه ما وعده پیروزی می دهد

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: امروز امام جامعه ما وعده پیروزی می دهد و ما شک نداریم در طول 40سال دشمن نتوانسته است کاری بکند و هر فتنه بزرگی را انجام داده شاید هزینه برای ما داشته اما هرگز ذلت نداشته است.

 امروز امام جامعه ما وعده پیروزی می دهد

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، همایش حکمت مطهر به مناسبت چهلمین سالگرد شهادت استاد مطهری با حضور هادیان سیاسی و مربیان عقیدتی در مسجد علی بن ابیطالب سربیشه برگزار شد.


حجه الاسلام رضایی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در این همایش گفت : زندگی شهید مطهری کاملا بر اساس قرآن بود وقتی احوالات شهید را مطالعه می کنید جز این چیزی دیگر مشاهده نمی شود. زندگی شهیدمطهری زندگی علوی و فاطمی بوده است همسر ایشان می گویند شروع زندگی من با استاد تا پایان زندگی من هیچ تفاوتی نداشت تمامش حفظ حرمت و صمیمیت بود.


وی در ادامه افزود: اگر امروز شهید مطهری بود شاید خیلی ها نگاهشان به قلم و زبان معلم می بود که چگونه می خواهد به بیانیه گام دوم رهبری بپردازد.


مدیر کل تبلیغات استان گفت : بیانیه گام دوم تمدن ساز است ، تمدنی که زمینه ساز ظهور می باشد . بستر برای تمدن اصیل اسلامی آماه است و این بیانیه عاملی برای حرکت به جلو و امیدبه آینده و افتخار به گذشته می باشد.


وی ادامه داد: امروز امام جامعه ما وعده پیروزی می دهد و ما شک نداریم در طول 40سال دشمن نتوانسته است کاری بکند و هر فتنه بزرگی را انجام داده شاید هزینه برای ما داشته اما هرگز ذلت نداشته است.


خروج