فرمانده سپاه خراسان جنوبی:

مردم به خوبی حمایت خود را از سپاه و بسیج به اثبات رسانده اند

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: باوجود توطئه‌های بسیار دشمن به منظور ایجاد فاصله بین سپاه و مردم اما ملت با بصیرت ایران حمایت خود را از این نهاد بیشتر کرده اند.

 مردم به خوبی حمایت خود را از سپاه و بسیج به اثبات رسانده اند

 

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی در جلسه تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه گفت: مردم علی رغم تبلیغات رسانه‌ای سو دشمن، به خوبی با سپاه و بسیج همراهی می‌کنند.

وی اظهار کرد: سپاه از بطن مردم در روزهای اول انقلاب اسلامی تشکیل شد و در خدمت مردم بود و در کنار ارتشیان و ملت هشت سال مقاومت کرد و کارنامه درخشانی از خود بجای گذاشت.

سردار قاسمی بیان داشت: از ابتدای انقلاب دشمنان نظام و اسلام به دنبال براندازی ارتش و سپاه بودند که با پیام معمار کبیر انقلاب، مردم همراهی خود را با سپاه و ارتش بیش از پیش کردند.

وی افزود: بسیج نیز در همه جبهه‌های جنگ سخت، نیمه سخت و نرم حضور پررنگ و نقش آفرینی بسیار دارد.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: اعلام سپاه به عنوان تروریست و حامی تروریست توسط امریکایی‌ها باعث شد تا همه مردم با همه گرایش‌ها با عنوان من یک سپاهی‌ام از سپاه حمایت کردند.

وی افزود: سپاه نیز در همه حوزه‌ها و سختی‌ها حامی و خادم مردم بوده است.

سردار قاسمی گفت: مقابله با تحریم‌های اقتصادی دشمن و کمک به مشکلات فعلی کشور نیز توسط سپاه و بسیج امروز به خوبی انجام می‌شود و شاهد آن هستیم که ناتوانی آمریکا بر همگان ثابت شده و آثار سقوط و نابودی آمریکا نمایان است.

وی ادامه داد: روزشماری می‌شود تا فروپاشی آمریکا را جشن بگیریم.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر باوجود مشکلات اقتصادی باید بدانیم که بخش خصوصی در مناطقی سرمایه گذاری می‌کند که امنیت آن تأمین باشد و ما با تأمین امنیت می‌توانیم بگوییم در زمینه کمک به مشکلات اقتصادی و رونق تولید نیز گام بر می‌داریم.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران در کنار دیگر نیروی‌های مسلح بخش عظیمی از امنیت مرزها را بر عهده دارد.

سردار قاسمی گفت: امروز سناریوی دشمن طراحی برای ایرانی بدون سپاه، ارتش و در نهایت حاکمیت بدون ولایت فقیه است که اکنون سپاه همه توان خود را می‌گذارد که از حاکمیت ولایت فقیه با تمام توان حمایت کند.

وی بیان داشت: امروز صهیونیستی‌ها پول خرج می‌کنند تا اسلام را از بین ببرند و اتحاد ملت‌های مسلمان را از بین ببرند که ما اجازه این کار را به آنها نخواهیم داد.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: قدرت نرم سپاه از بسیج و مردم با ایمان است که در کنار سپاه نقش آفرینی کردند و این را قدر میدانیم.

سردار قاسمی گفت: دشمن با ضربه‌های قوی که از سپاه خورده می‌خواهد به هر نحوی که شده مقابل فعالیت‌های سپاه بایستد اما با حمایت مردم از سپاه این امر محقق نخواهد شد.

سرهنگ خبازی فرمانده اسبق ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه در این مراسم از همراهی خوب مردم متدین و ولایتمدار این شهرستان با بسیج و سپاه قدردانی کرد و افزود: رمز موفقیت و پیروزی هر جامعه‌ای همراهی مردم ولایتمدار و با بصیرت با مسئولان است که خوشبختانه این مهم به خوبی در بشرویه وجود داشت.

حجت‌الاسلام معلمی امام جمعه شهرستان بشرویه نیز در این مراسم بیان داشت: جوانانی در جامعه داریم که اگر مسئولان به آنها اعتماد کنند حماسه ساز هستند.

وی افزود: بسیج و سپاه زمینه خوبی را برای فعالیت جوانان فراهم کرده‌اند که همین امر باعث موفقیت این نهادها بوده است.

در پایان این مراسم از خدمات سرهنگ خبازی فرمانده اسبق ناحیه مقاومت بسیج سپاه بشرویه قدردانی و سرهنگ حسنی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان معرفی شد.


خروج