مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی:

عرفان مقدمه حماسه آفرینی است

عزیزی با بیان اینکه عرفان مقدمه حماسه آفرینی است، گفت: شهدا با عرفان های خود حماسه سازی کرده اند و امروز مسئولان نظام در قبال این حماسه، وظیفه دارند.

عرفان مقدمه حماسه آفرینی است

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خوسف، «محمدتقی عزیزی»، سه شنبه (24 اردیبهشت) در کمیته ساماندهی گلزار شهدای شهرستان خوسف اظهار داشت: کسی که به دنبال شناخت شهداست، در ابتدا باید خود را بشناسد؛ چراکه راه شناختن شهدا، شناخت معرفت آنها است.

 

مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی با بیان اینکه عرفان مقدمه حماسه آفرینی است، گفت: شهدا با عرفان های خود حماسه سازی کرده اند و امروز مسئولان نظام در قبال این حماسه، وظیفه دارند.

 

عزیزی گفت: بیش از 500 آیه قرآن کریم به موضوع شهدا و ایثار پرداخته و این موضوع نشان دهنده این است که شهید ویژگی خاصی دارد که باید آن را درک کرد.

 

وی افزود: فضیلت و جایگاه شهدا در سوره نساء آیات 71 تا 73 به خوبی بیان شده و فضل عظیم؛ بالاترین مقامی است که خداوند به شهدا اهدا کرده است.

 

مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: خانواده شهدا سال ها رنج و مشقت را تحمل کردند و باید همواره مورد تکریم و احترام باشند.

 

وی با گلایه از اینکه هم اکنون در ارتقاء پست های ایثارگران مشکل داریم، گفت: ایثارگران پایه های محکم نظام اسلامی هستند و هم کنون باید بیشتر به خانواده های ایثارگر و جانباز توجه کرد.


خروج