همزمان با دهه کرامت؛

خادمان رضوی مهمان ۲۰ روستای نهبندان می شوند

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نهبندان گفت: همزمان با دهه کرامت، خادمان بارگاه منور رضوی مهمان ۲۰ روستای این شهرستان می شوند.

خادمان رضوی مهمان ۲۰ روستای نهبندان می شوند

 

«حسین هاشمی» در گفتگو با خبرنگار شبستان در بیرجند اظهار داشت: خادمان حرم مطهر رضوی همزمان با سالروز میلاد امام رضا علیه السلام وارد شهرستان نهبندان می شوند.

 

وی با اشاره به اینکه پیش بینی شده است که این خادمان در سه دهستان و ۲۰ روستای این شهرستان حضور یابند،‌ افزود: بازدید از بیماران بستری در بیمارستان‌ها، مددجویان زندان، حضور در بقاع متبرکه و شرکت در جشن میلاد امام رئوف مسجد امام رضا علیه السلام از دیگر برنامه‌های سفیران رضوی است.

 

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهبندان همچنین از اعزام هشت زوج جوان از روستاهای محروم بخش شوسف به سفر زیارتی مشهد مقدس خبر داد و گفت: جشن ازدواج آسان این زوجین با تشرف به حرم مطهر امام رضا علیه السلام با حمایت قرارگاه پیشرفت و آبادانی و دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی نهبندان برگزار می شود.

 

هاشمی ادامه داد: جشن ویژه دختران همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و برگزاری جشن های دهه کرامت در نقاط مرزی و روستایی سطح شهرستان در دستور کار قرار دارد.


خروج