امام جمعه فردوس:

ارائه مباحث اخلاقی نیاز امروز جامعه است

امام جمعه فردوس گفت: توسعه تبلیغ و ارائه مباحث اخلاقی از نیازهای مهم جامعه است که در این زمینه طلاب انتقال دهنده سبک زندگی اسلامی به جامعه هستند.

ارائه مباحث اخلاقی نیاز امروز جامعه است
حجت الاسلام محمدرضا بابايي در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «بیرجندرسا» با اشاره به افتتاحيه دوره تثبيتي و تابستاني مدرسه علميه علامه قزويني فردوس گفت: توسعه تبلیغ و ارائه مباحث اخلاقی از نیازهای مهم جامعه است.

وی ادامه داد: توفيق كسب علم و سربازي براي اسلام و امام زمان (ع) و نايب برحق ايشان مقام معظم رهبري از نعمت‌هاي بزرگ الهي است كه به واسطه عمل به دستورات دين عاقبت به خيري را به دنبال دارد.

امام جمعه فردوس با بیان ترویج گفتمان رهبری در جامعه برای حل مشکلات، تصریح کرد: ما به عنوان سربازان امام زمان (عج) و ولایت، باید گفتمان رهبر معظم انقلاب را گسترش داده و منویات و سخنان ایشان را تبیین کنیم.

حجت الاسلام بابایی، رهبری را نعمتی عظیم برای انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: خوشبختانه در دورانی نفس می کشیم که دارای نعمت انقلاب اسلامی بوده و رهبری داریم که سکان دار این کشتی است و باید خدای متعال را شاکر باشیم.

وي گفت: رفتارها، گفتارها و روش هاي زندگي طلبگي بايد به طلبه ها آموزش داده شود تا در ذهن آنها رسوخ پيدا كند.

امام جمعه فردوس به اهمیت رفتار و ظاهر هر طلبه اشاره و تاکید کرد: طلبه‌ها با رفتار خود مي‌توانند سبك زندگي اسلامي را به جامعه انتقال دهند.


خروج