فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس خبر داد

اعزام ۱۴۴ نفر از طبس به راهیان نور غرب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس گفت: تعداد ۱۴۴ نفر از اقشار مختلف مردم طبس در قالب سه دستگاه اتوبوس به مناطق راهیان نور غرب اعزام شدند.

 اعزام ۱۴۴ نفر از طبس به راهیان نور غرببه گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی ، سرهنگ رمضانعلی فرحبخش ثانی   فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در مراسم بدرقه و اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور اظهار داشت: امروز تعداد 144 نفر از اقشار مختلف مردم از شهرستان طبس در قالب سه دستگاه اتوبوس به مناطق راهیان نور غرب اعزام شدند.

 وی تصریح کرد: این اردو به مدت  شش روز برگزار خواهد شد که کاروان‌ها از مناطق کرمانشاه، پاوه، سنندج، بانه، همدان و قم بازدید خواهند داشت.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس گفت: روحانی کاروان، مسئول کاروان و مسئول اتوبوس، راوی و پزشک‌یار از عوامل اجرایی کاروان هستند که هدف‌شان کیفیت بخشی به این اردو خواهد بود و هزینه دریافتی اعزام هر نفر 300 هزار تومان  بوده است.

وی ادامه داد: ما در صد سال گذشته کمتر جنگی را داشتیم که امتیازی یا قسمتی از خاکمان را نداده باشیم ، اما در جنگ هشت سال دفاع مقدس روزبه‌روز به برکت خون شهدا بر اقتدار ما افزوده شده است و ما در شمال غرب و غرب کشور مظلومانه‌ترین شهادت‌ها را تجربه کرده‌ایم و این مناطق حساس‌ترین مناطق بود زیرا در مابقی مناطق دوست و دشمن مشخص بود ولی در منطقه شمال غرب و غرب کشور دوست و دشمن مشخص نبود.


خروج