در سومین روز هفته دولت انجام شد؛

بهره برداری و کلنگ زنی شش پروژه در سرایان

شش پروژه در سومین روز از هفته دولت در شهرستان سرایان کلنگ زنی و یا به بهره برداری رسید.

بهره برداری و کلنگ زنی شش پروژه در سرایان

به گزارش خبرنگار مهر، در سومین روز از هفته دولت  با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی، فرماندار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی پروژه بهسازی و آسفالت محور بیرجند سه قلعه(حدفاصل چاه طالب- سه قلعه) به طول ۴.۷ کیلومتر و با اعتبار ۲۹ هزار و ۶۰۰ میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

همچنین با حضور «میرجعفریان» معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار سرایان و تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی و به منظور بهره مندی روستائیان مناطق عشایری از اینترنت پرسرعت، سایت اینترنتی پرسرعت روستایی چاه غیاث با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 با بهره برداری از این طرح دو هزار و ۵۰۰ نفر در ۱۷ روستای شهرستان تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار خواهند گرفت.

با حضور مسئولین طرح گازرسانی به ۷ واحد صنعتی و تولیدی شهرستان به بهره برداری رسید . این طرح شامل اجرای ۲۱ کیلومتر خط تغذیه و شبکه، ایستگاه اندازه گیری و انشعابات مربوطه می باشد که برای اجرای این طرح ۲۱ میلیارد ریال هزینه شده است.

کلنگ زنی عملیات اجرایی پروژه اصلاح مسیر و ایمن سازی تقاطع هم سطح جاده عمرویی با محور دو بانده سرایان آیسک هم از دیگر پروژه های امروز در سرایان  بود که  این طرح شامل عملیات خاکی و ابنیه فنی به طول ۱۵۰۰متر شامل خاک برداری و خاک‌ریزی و احداث۸ دستگاه پل می باشد که برای اجرای این طرح ۱۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد.


خروج