همزمان با هفته دفاع مقدس؛

۳۵ پروژه محرومیت زدایی در خوسف افتتاح شد

در مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس ۲ پروژه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی به نمایندگی از ۳۵ پروژه در بخش جلگه ماژان خوسف به بهر برداری رسید.

۳۵ پروژه محرومیت زدایی در خوسف افتتاح شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خوسف، سرهنگ «محمدعلی بشیری» امروز (3 مهر) در مراسم افتتاح 35 پروژه محرومیت زدایی در بخش جلگه ماژان خوسف، اظهار داشت: این تعداد پروژه با اعتبارات کم و توسط گروه های جهادی و با مشارکت مردم احداث شده است.

 

فرمانده ناحیه سپاه خوسف با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و گلایه از حضور کمرنگ مسئولان در این مراسم گفت: حضور مسئولان باعث دلگرمی گروه های جهادی می شود.

 

در این مراسم همچنین «حسین دوستی»، مسئول بسیج سازندگی خوسف ناحیه سپاه خوسف با بیان اینکه هفته دفاع مقدس و بسیج متعلق به همه مردم و مسئولان است، با گلایه از حضور کمرنگ مدیران در  این مراسم، افزود: با توجه به دعوت قبلی و ارسال برنامه های هفته دفاع مقدس و برنامه شهرستانی چهار مسئول در مراسم شرکت کرده اند که از بخشدار ماژان می خواهیم که این پیام را به گوش فرماندار برساند.

 

دوستی در مراسم افتتاح ذخیره آب کشاورزی روستای علی آباد ماژان، بیان کرد: این پروژه با همکاری ادارات اوقاف و جهاد کشاورزی و گروه جهادی احداث شده که به نمایندگی از ۲۵ پروژه محرومیت زدایی در شهرستان با اعتبار چهار میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال افتتاح می شود‌.

 

همچنین کارگاه اقتصاد مقاومتی روستای دولت آباد ماژان به نمایندگی از ۱۰ پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

 

«مهدی الهی»، مسول کارگاه تولید خوراک دام و طیور بخش ماژان هم، گفت: با کمک تسهیلات بسیج سازندگی و دیگر ادارات برای احداث کارگاه خوراک دام و طیور یک میلیارد ریال هزینه و برای دو نفر به صورت مستقیم و ۶ نفر به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد شده است که برای توسعه آن حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال دیگر نیاز است.

 

در ادامه «احمد در محمدی»، بخشدار جلگه ماژان نیز قول پیگیری تسهیلات لازم جهت توسعه کارگاه دام و طیور را داد


خروج