مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی:

بیانیه گام دوم انقلاب استنادی از آیات قرآن است

حجت الاسلام نوری گفت: بیانیه گام دوم انقلاب ترجمه و استنادی از آیات و روایات قرآنی است.

بیانیه گام دوم انقلاب استنادی از آیات قرآن است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خوسف، حجت الاسلام «روح الله نوری» امروز (8 مهرماه) در مراسم تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در شهرستان خوسف، اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب در واقع نامه، قبل از ظهور امام زمان (عج) است که توسط مسلم زمان اعلام شده و می توان گفت این بیانیه ترجمه و استنادی از آیات و روایات قرآن است.

 

مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی افزود: یکی از ظلم ها به انقلاب اسلامی قیاس کردن افراد و ارزش ها است ولی هشت سال جنگ تحمیلی نعمتی برای ایران بود، چراکه توطئه های دشمنان در دفاع مقدس خنثی شد.

 

حجت الاسلام نوری با اشاره به آیات اولیه سوره فتح، افزود: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم می خواهد تا ایران به فتح مبین برسد چراکه هم اکنون ایران در اوج عزت است و عربستان سعودی عددی نیست که با او مقابله کند و تقابل میان اسلام و استکبار است و ایران مامور شده تا شیطان بزرگ یعنی استکبار را به زمین بزند.

 

وی با اشاره به هفت توصیه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب در بحث اقتصاد گفت: وقتی اقتصاد ما ضعیف باشد نفوذ پذیر است، لذا نقش مسجد در توسعه اقتصاد باید پر رنگ شود و کارگاه های تولیدی از دل مسجد راه اندازی شود.

 

 وی بیان کرد: بهترین کار اقتصادی مسجد جذب مردم برای شرکت در «طرح انفاق کاغذ به مسجد» است تا مردم کاغذهای باطله و اسماء متبرکه را به مسجد تحویل دهند که این طرح می تواند به کارخانه های کاغذ سازی و ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی مسجد کمک کند.

 


خروج