1400/09/27

رتبه آوران مسابقات قرآنی، عترت و نماز در فردوس تجلیل شدند

دانش آموزان فردوسی که در مسابقات قرآنی، عترت و نماز درسطح استان و کشور حائز رتبه های برتر شده بودند در مراسمی با حضور مسئولان استانی و محلی مورد تجلیل قرار گرفتند.

رتبه آوران مسابقات قرآنی، عترت و نماز در فردوس تجلیل شدند

 

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فردوس در این مراسم که دوشنبه شب برگزار شد، گفت: فردوس از شهرهای سرآمد قرآنی در استان است و در این مراسم از ۳۶ دانش آموز مقام آور استانی، ۲ مقام آور کشوری، ۳ مقام آور فرهنگی استانی، ۳۲ مقام آور شهرستانی مقطع ابتدایی و ۹۷ دانش آموز برتر مقطع متوسطه تجلیل می شود.

محمد ناظری کسب این موفقیت ها را نتیجه اهمیت دادن والدین به مسائل قرآنی و فرهنگی و تلاش بی وقفه مربیان دانست و اظهار امیدواری کرد در سالهای آتی شاهد رتبه آوری تعداد بیشتری از دانش آموزان درمسابقات مختلف در سطح استان و کشور از شهرستان فردوس باشیم.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی نیز گفت: فردوس یکی از شهرهای موفق در امور قرآنی و فرهنگی است که جای تقدیر و تشکر از والدین و مربیان این عزیزان را دارد.

فرشید جعفری تاکید کرد: مهمتر از تجلیل از شما دانش آموزان نخبه قرآنی و فرهنگی، تقدیر از والدین و مربیانی است که شما را به سمت قرآن و کلام الهی رهنمون ساختند.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: شما خواص دانش آموزان هستید و رسالت مهمی برعهده دارید تا این توفیقات الهی را با سایر همکلاسی های خود تقسیم کنید تا انشاالله در سالهای آینده شاهد باشیم این شهرستان در مسابقات قرآنی رتبه های بیشتر و بهتری کسب کند.

جعفری مراقبت در نماز اول وقت و قرائت روزانه قرآن را لازمه تداوم توفیقات و کسب موفقیت های قرآنی دانست و تصریح کرد: هر کدام از شما باید تمام تلاشش این باشد تا حداقل دو نفر دیگر را بر سر سفره پر برکت قرآن بنشاند و این کار را با رفتار و کردار قرآنی بسیار بهتر و زودتر می توانید انجام دهید.

در این مراسم از ۱۷۰ نفر از رتبه آوران مسابقات قرآنی، عترت و نماز که در سطح شهرستان، استان و کشور حائز مقام های برتر شده بودند با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر شد.


خروج