امام جمعه طبس:
ملت ایران توطئه‌های کاسبان ترس را نقش بر آب می‌کند/ دشمن درصدد باج‌گیری است
امام جمعه طبس گفت: ملت ایران شجاعت، درایت و بینش دارند و با حضور در صحنه تمام سیاست‌ها و توطئه‌های دشمنان و کاسبان ترس را نقش بر آب می‌کنند.
 ١٣٩٨/٠٢/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار:
حفظ امنیت اسرائیل هدف آمریکا در برجام/خلع سلام ایران در موضوع هسته ای سیاست آمریکا
فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار با بیان اینکه آمریکایی ها در برجام سعی داشتند که اسرائیل را از دست ما نجات دهند و امنیت لازم برای آنها فراهم کنند، گفت: انتخاب رئیس جمهور در آمریکا به گونه ای برنامه ریزی شده که ابتدا اوباما آمد و تا جایی که توانست در قضیه هسته ای ما را خلع سلاح کرد و نوبت به اجرای تعهدات آنها که رسید ترامپ رئیس جهور شد همه چیز را انکار کرد تا بدون دادن امتیازی ما را خلع سلاح کند.
 ١٣٩٨/٠٢/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دعای ندبه کشوری از طبس پخش می شود
همزمان با جمعه (۱۳ اردیبهشت) مراسم دعای ندبه کشوری در محل آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) طبس برگزار و به‌ صورت زنده از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
 ١٣٩٨/٠٢/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه طبس:
حادثه ۵ اردیبهشت طبس شکستی خفت بار در پرونده آمریکا بود
امام جمعه طبس گفت: حادثه پنجم اردیبهشت و شکست مفتضحانه آمریکا در طبس شکستی خفت بار در پرونده آمریکای جنایتکار به وجود آورد و برگ زرینی در تاریخ رویدادهای انقلاب اسلامی شد.
 ١٣٩٨/٠٢/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
همسر شهید منتظر قائم:
«رونق تولید» تنها راه مقابله با تحریم‌ها/ گام دوم انقلاب ایجاد تمدن نوین اسلامی است
مدرس ثانوی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران توانسته در گام اول خود دشمنان را متوقف کند، گفت: در گام دوم با تبعیت از رهبری محکم و استوار دشمن را تعقیب و آنها را از تمام منطقه اسلامی بیرون و زمینه ایجاد تمدن نوین اسلامی را فراهم خواهیم کرد.
 ١٣٩٨/٠٢/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>