به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر؛
نمایشگاه عکس «نه به اعتیاد» در طبس گشایش یافت
نمایشگاه عکس «نه به اعتیاد» با هدف آگاه‌سازی جامعه، به ویژه جوانان از اثرات مخرب و پیامدهای سوء استعمال مواد مخدر در طبس گشایش یافت.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه طبس:
آمریکا دنبال شعارهای عوام‌فریبانه است/ نیروهای مقاومت دست برتر را دارند
امام جمعه طبس با بیان اینکه این جبهه و نیروهای مقاومت هستند که دست برتر را دارند، گفت: وقتی جبهه مقاومت موفقیت‌های چشمگیری داشته عقل هیچ انسان سالمی نمی‌پذیرد که از این موقعیت برتر دست بردارند و خودشان را به خفت و خواری در مقابل نظامی که هیچ بویی از انسانیت و بشریت نبرده بیاندازد.
 ١٣٩٨/٠٣/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه طبس:
ملت ایران توطئه‌های کاسبان ترس را نقش بر آب می‌کند/ دشمن درصدد باج‌گیری است
امام جمعه طبس گفت: ملت ایران شجاعت، درایت و بینش دارند و با حضور در صحنه تمام سیاست‌ها و توطئه‌های دشمنان و کاسبان ترس را نقش بر آب می‌کنند.
 ١٣٩٨/٠٢/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار:
حفظ امنیت اسرائیل هدف آمریکا در برجام/خلع سلام ایران در موضوع هسته ای سیاست آمریکا
فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار با بیان اینکه آمریکایی ها در برجام سعی داشتند که اسرائیل را از دست ما نجات دهند و امنیت لازم برای آنها فراهم کنند، گفت: انتخاب رئیس جمهور در آمریکا به گونه ای برنامه ریزی شده که ابتدا اوباما آمد و تا جایی که توانست در قضیه هسته ای ما را خلع سلاح کرد و نوبت به اجرای تعهدات آنها که رسید ترامپ رئیس جهور شد همه چیز را انکار کرد تا بدون دادن امتیازی ما را خلع سلاح کند.
 ١٣٩٨/٠٢/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دعای ندبه کشوری از طبس پخش می شود
همزمان با جمعه (۱۳ اردیبهشت) مراسم دعای ندبه کشوری در محل آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) طبس برگزار و به‌ صورت زنده از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
 ١٣٩٨/٠٢/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>